top of page

ZIMNÉ AKTIVITY

Milovníkov zimných športov na Spiši poteší nielen možnosť lyžovania a snowboardingu! Neďaleko ubytovania nájdete i bežkárske dráhy, alebo si vyskúšajte jazdu na špeciálnom bicykli určeného do snehových podmienok.

RESORT LEVOČSKÁ DOLINA

 

Lyžiarske stredisko Resortu Levočská Dolina sa nachádza 6km od mesta Levoča a je vhodné ako aj pre náročných lyžiarov, tak aj pre menej zdatných. V areáli sa nachádzajú 4 zjazdovky (detská 270 m, pretekárska 850 m, rodinná 1050 m a traverz 1130 m) so 4 vlekmi.

K dispozícií sú parkoviská, servis a požičovňa lyží, lyžiarska škola a škôlka.

Resort Levočská dolina ponúka celoročnú prevádzku. Okrem lyžiarskych zjazdoviek prevádzkuje biokúpalisko, rybník pre lov rýb či bowlingový bar.

Snímek obrazovky 2020-06-01 v 23.06.02.

Relax Center Plejsy

 

Lyžiarske stredisko Relax Center Plejsy je jedno z najväčších a najkrajších stredísk na Slovensku. Je oficiálnym Strediskom olympijskej prípravy slovenskej reprezentácie. Tradícia lyžovania na Plejsoch siaha do roku 1952. Od nášho ubytovania je ski centrum vzdialené cca 23 km.

Relax center Plejsy ponúka:

  • 7 zjazdoviek

  • 11 km bežeckých tratí

  • 5 vlekov

  • reštauráciu

  • ski servis a požičovňu lyží

  • detský kútik

  • parkovisko

mapa-zjazdovky-417.jpg

Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica

 

Skvelú lyžovačku ponúkajú svahy Lomnického štítu!  Ski centrum Tatranská Lomnica je najvyššie položené a zároveň najlepšie vybavené stredisko s najdlhšou zjazdovkou na Slovensku. Zjazdovky obsluhujú najmodernejšie sedačkové a kabínkové lanovky. Celková dĺžka zjazdoviek je takmer 12 km a prevýšenie až 1300m!

Súčasťou lyžiarskeho strediska sú 3 bežecké trate, lyžiarska škola, požičovňa, servis či detský park Maxiland.

Od nášho penziónu je ski centrum vzdialené cca 50km.

map-tatranska-lomnica-winter.jpg
bottom of page