top of page

KÚPALISKÁ A AQUAPARKY

Slovensko je bohaté na termálne kúpaliská či aquaparky. Ak vám nestačí náš bazén a vírivka so saunou, vieme, kde v okolí nájdete miesto na opaľovanie alebo či kúpanie v zimnom období.

Biokúpalisko Resort Levočská dolina

Relax areál biokúpaliska tvoria 3 nádrže – rybník, kúpacia nádrž a externá biológia. V areáli sa nachádzajú 2 bufety, prezliekarne, sociálne zariadenia, pieskovisko pre deti (šmýkačka, hojdačka) a trampolína. Počas letnej sezóny sa na novovybudovanom pódiu usporadúvajú rôzne hudobné akcie spojené s grilovaním či varením gulášu.

biokupalisko_levoca.jpg

THERMAL PARK VRBOV

V areáli sa nachádza 10 bazénov, z toho 4 detské. Počas zimnej sezóny je k dispozícií 5 bazénov s geotermálnou aj čírou vodou. Teplota vody v bazénoch sa pohybuje od 26°C do 38°C. Rozmasírovať  svoje telo môžete v dvoch sedacích bazénoch s prúdmi tečúcej vody a príjemnou teplotou až 38°C či v prieplavovom bazéne s masážnymi tryskami s teplotou 32°C. Plavci ocenia 35 m plavecký bazén s teplotou 28°C a najmenší -  bazén lienka vo vnútornej časti budovy s príjemnou teplotou 32°C. 

thermal_park_vrbov.jpg

Letné kúpalisko Spišská Nová Ves

Letné kúpalisko ponúka 50 metrový plavecký bazén s hĺbkou 180 cm a 3 malé neplavecké bazény s teplotou vody 27 °C. Z vodných aktrakcií tu nájdete jeden veľký tobogan a druhý menší pre deti.

Okrem bazénov sa v areáli nachádzajú 2 plážové ihriská, 6 bufetov a Hotel Preveza s reštauráciou.

Súčasťou kúpaliska je Bavendo park, zóna obohatená o vodné nafukovacie atrakcie, ktorá poteší nielen deti, ale aj dospelých.

Areál zároveň ponúka krytú plaváreň s možnosťou využitia sauny a masáží.

kupalisko_spisska_nova_ves.jpg

Aquapark AquaCity Poprad

V letných či zimných mesiacoch tu nájdete všetko pod jednou strechou! Ide o moderný relaxačno-športový areál s geotermálnou vodou a výhľadom na Vysoké Tatry. Ponúka 13 vonkajších a vnútorných bazénov a 350 vodných atrakcií. S rozlohou 1600m2 je najväčším wellness a spa centrom na Slovensku, Súčasťou sú detské kútiky, ihriská, zábavné animačné programy pre deti a výnimočná 3D Laser show, rôzne druhy sáun,, inhalácie, vírivky, zátoka lásky či snežná jaskyňa.

Aquapark AquaCity Poprad je rajom pre milovníkov relaxu a wellness služieb!

aquacity_poprad.jpg
bottom of page