top of page

AKTIVITY V REGIÓNE

Turistika

Penzión Lacov Dom je ideálne položený, V dosahu máte nenáročnú turistiku s deťmi, ale aj náročné trasy v Slovenskom raji alebo vo Vysokých Tatrách. Objavte nezabudnuteľné krásy regiónu! 

Tatry.jpg
UNESCO pamiatky

V Zozname svetového dedičstva UNESCO je zapísaných viac ako 1100 lokalít na celom svete. Na Spiši môžete navštíviť hneď minimálne 3 z nich. Nenechajte si ujsť túto šancu!

Spissky_hrad_02.jpg
Cyklovýlety

Cykloturistika je každým rokom obľúbenejšia a dostupnejšia. Aktuálne sa na našom území nachádza viac ako 13-tisíc km cyklotrás. Poradíme vám, kam by ste mohli na dvoch kolesách vycestovať.

Horská cyklistika u jezera
Kúpaliská a aquaparky

Slovensko je bohaté na termálne kúpaliská či aquaparky. Ak vám nestačí náš bazén a vírivka so saunou, vieme, kde v okolí nájdete miesto na opaľovanie či kúpanie v zimnom období.

Fun in the Pool
Jaskyne

Až vyše 7000 jaskýň nájdete na území Slovenska! Skvosty ukryté pod zemou patria medzi skutočné klenoty našej krajiny. Preskúmajte unikátne sprístupnené jaskyne Spišského regiónu.

1-2_Belianska_jaskyna.jpg
Zimné aktivity

Milovníkov zimných športov na Spiši poteší nielen možnosť lyžovania a snowboardingu! Neďaleko ubytovania nájdete i bežkárske dráhy, alebo si vyskúšajte jazdu na špeciálnom bicykli určeného do snehových podmienok.

3-2_Lomnicky_stit.jpg
Reštaurácie v okolí

Niekedy je dobré spojiť výlet s návštevou reštaurácie a ochutnať miestne špeciality.

 

Prajeme vám dobrú chuť.

U stolu
bottom of page