top of page

DARČEKOVÝ POUKAZ V HODNOTE 500eur

Poukaz na využitie aktuálnych služieb v hodnote 500eur.

CENA: 500eur

dp500.png

Podmienky využitia
Poukaz je možné využiť iba na základe e-mailovej rezervácie s vystaveným poukazom minimálne 7 dní vopred. Poskytnutie služieb je limitované kapacitou penziónu a rezervácia je záväzná až po spätnom potvrdení termínu zo strany penziónu. Poukaz nie je možné uplatniť v termínoch TOP sezóny od 01.07. do 31.08.2020. Ubytovať sa je možné v deň nástupu od 14:00 a v deň odchodu je nevyhnutné uvoľniť izbu do 10:00 hod.

Postup využitia poukazu
Po zakúpení kupónu a jeho úhrade vám vystavíme elektronický poukaz, ktorý Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu. Poukaz obsahuje identifikátor a jedinečný číselný kód, ktorý je nevyhnutné overiť pri vytváraní rezervácie. Vytvorením rezervácie bude daný kupón označený za použitý. Doba, kedy je možné poukaz využiť je uvedená na kupóne a v popise poukazu pri nákupe.  Poukaz nie je možné refundovať ani stornovať.  Poukaz je možné aj farebne vytlačiť a darovať ako darček.

Nezabudnite priložiť aj venovanie. V prípade požiadavky, Vám vieme darčekový poukaz s venovaním farebne vytlačiť a odoslať na požadovanú adresu poštou. Stačí iba zadať požiadavku do poznámky pri objednávke.

Poukaz nadobúda platnosť od momentu prijatia platby na účet penziónu.

Poukaz obsahuje identifikátor a jedinečný číselný kód, ktorý je nevyhnutné overiť pri vytváraní rezervácie. Vytvorením rezervácie bude daný kupón označený za použitý. Doba, kedy je možné poukaz využiť je uvedená na kupóne a v popise poukazu pri nákupe.

 

Poukaz nie je možné refundovať ani stornovať. 

 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať!  

bottom of page